fbpx
14 listopada 2023

Zielona mila

Cena:

Poniedziałek – Czwartek:

2 osoby – 380 zł
3 osoby – 410 zł
4 osoby – 440 zł

+1 osoba= +30zł

Piątek – Niedziela i Święta:   

2 osoby – 430 zł
3 osoby – 470 zł
4 osoby – 490 zł

+1 osoba= +30zł

Czas gry: 110 minut

Uwaga: Pokój nie jest horrorem!

Jest rok 1935. Przekraczając bramy zakładu karnego Cold Mountain w Luizjanie, stajecie się świadkami egzekucji, która rozpocznie się lada chwila. Wiele wskazuje na to, że skazaniec jest niewinny, jednak nie ma na to dowodów a egzekucja musi się odbyć.

Pozbawieni jakichkolwiek nadziei, patrzycie na strażnika przygotowującego więźnia do egzekucji. Na jego twarzy maluje się nieubłagana determinacja a oczy skazańca przepełniają się strachem i bezsilnością.

Kiedy kat wygłasza mowę końcową, jego słowa są jak srogie echo, które rozbrzmiewa w sercach zgromadzonych. Uruchamia zasilanie krzesła elektrycznego a pomieszczenie nagle wypełnia dźwięk szumiącego prądu. Pozostaje Wam tylko bezradnie wpatrywać się w surowe otoczenie więzienia i czekać na dalszy ciąg wydarzeń.

Za chwilę strażnik przesunie dźwignię, która sprawi, że prąd o ogromnym napięciu zakończy żywot osadzonego. Wystarczy jeden ruch, aby jego wnętrzności zmieniły się w węgiel.

Czy jest jakakolwiek szansa, żeby uratować niewinnego człowieka?  Wasza misja rozpoczyna się w miejscu, gdzie czas biegnie szybciej niż bicie serca więźnia siedzącego na krześle elektrycznym. Każda Wasza decyzja może odmienić losy skazańca.